wtorek, 12 marca 2013

step4hair

Moda ciągle się zmienia, to samo dzieje się z fryzurami, z dnia na dzień pojawiają się nowe trendy. Krótkie, długie, blond, czarny, rudy i wiele innych. To tylko kilka z wielu propozycji fryzur. Codziennie w sieci można przeglądnąć propozycje nowych coraz bardziej wymyślnych stylizacji włosów. 

Przeglądając strony internetowe o fryzjerstwie natrafiłam na platformę step4hair . Znajduje się na niej wiele propozycji najmodniejszych fryzur. Dzięki stronce same możemy nauczyć się fryzjerstwa co jest jej dodatkowym plusem:)
Step4hair to pierwsza w Polsce Internetowa Platforma Fryzjerska. Beata Berendowicz i Sławek Kublin stworzyli innowacyjny system szkoleniowy, e-learning, dzięki któremu nauka zawodu fryzjera przez Internet stała się możliwa. Podstawą tego systemu są organizowane przez nich szkolenia, które zostały przełożone na język obrazu, dźwięku i ruchu. System e-learning pozwala szerokiemu gronu odbiorców na korzystanie z ich usług, wiedzy i doświadczenia za pomocą filmów szkoleniowych oraz stałego kontaktu z edukatorem.

Platforma S4H została stworzona z myślą o osobach, które chcą nauczyć się zawodu, pragną podnieść swoje kwalifikacje, szukają inspiracji. To także miejsce, dzięki któremu mogą zaistnieć młodzi, obiecujący fryzjerzy, styliści, wizażyści – ich prace będą mogły obejrzeć osoby z całego świata!

Step4hair.com posiada blisko 100 propozycji fryzur dla każdej i każdego z nas: począwszy od fryzur klasycznych, eleganckich, casulowych, aż po fryzury awangardowe - każdy znajdzie coś dla siebie.

Bądź na bieżąco i śledź na step4hair.com najmodniejsze trendy we fryzjerstwie!

Ogromną zaletą platformy jest to, że każda z nas może strzyc, uczyć się koloryzacji, koków i wielu innych fryzur wykorzystując do tego filmy szkoleniowe.

Może teraz zaprezentuję Wam 2 przykładowe fryzury :)


Warkocz w roli głównej! - odcinek 1
Warkocze to idealna propozycja fryzur na co dzień, jak i fryzur okazjonalnych, w zależności od tego, w jaki sposób je zapleciemy. Oto klasyczny warkocz francuski zaplatany do wewnątrz!

Warkocz w roli głównej! - odcinek 2

Warkocze to idealna propozycja fryzur na co dzień, jak i fryzur okazjonalnych, w zależności od tego, w jaki sposób je zapleciemy. Oto klasyczny warkocz francuski zaplatany na zewnątrz!

Dodatkowo krótki filmik instruktażowy :)


Zapraszam na stronę internetową:

Strona internetowa: www.step4hair.com

Polubienia profilu na:

Do śledzenia bloga:

6 komentarzy:

 1. Ty już miałaś na głowie każdy kolor i każdą fryzurę ;) tak się znasz na włosach, że sama powinnaś o tym uczyć innych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł, ciężko znaleźć na internecie dobry film z instruktażem, jak zrobić fryzurę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze chciałam się nauczyć tego typu warkocza, dzięki! Ciekawy pomysł na bloga tak trzymaj!!Na pewno będę na niego zaglądać. Dziękuje za odwiedziny! www.nolzy.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Karolinko świetny post, bardzo mi się podoba.Dziękuję za odwiedziny na moim blogu.
  Pozdrawiam serdecznie www.zocha-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna ta strona o fryzurach, bardzo przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie BLOGERKI i SZAFIARKI zapraszamy do współpracy!
  Jako jedna z wielu gratyfikacji to METAMORFOZA, która jest zarejestrowana w postaci filmu szkoleniowego oraz sesji zdjęciowej na step4hair.com!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Zaobserwuj mojego bloga jeśli Ci się spodoba, zainspiruje, jeśli jeszcze z chęcią tu wrócisz